Jak uruchamiać programy bez ich instalowania

Poradnik dodany przez: Grymas44
31340 4

W tym poradniku prosta metoda na uruchamianie programów bez instalacji na dowolnym komputerze. Oczywiście chodzi o programy w wersji portable. Ale zamiast szukać każdego programu z osobna, zainteresujcie się czymś takim jak Zero Install. Jest to aplikacja pozwalająca na uruchamianie programów w wersji portable. Po uruchomieniu Zero Install mamy listę aplikacji z których możemy korzystać bez instalacji. Jest tego naprawdę sporo, więc od razu można powiedzieć, że Zero Install przyda się każdemu kto szuka, potrzebuje i będzie używał programów portable. A dodajcie do tego możliwość uruchamiania tych programów z pamięci przenośnych i macie naprawdę przydatne rozwiązanie. 

Wszystko w jednym programie i wszystko za darmo ponieważ aplikacje i programy znajdujące się na liście w Zero Install to darmowe licencje programowe które pewnie znacie i których używacie. 

Taki pakiet programów portable zawsze możecie mieć ze sobą i wtedy kiedy coś będziecie chcieli zrobić na innym komputerze nie będziecie musieli się przejmować czy dany program jest zainstalowany czy też nie.

Składniki:

  • Zero Install

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uruchamiać programy bez ich instalowania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...