Jak uruchamiać aplikacje z prawami administratora w Windows 7

Poradnik dodany przez: Grzegorz_Gie
9066 3

W Windows 7 jak i w innych systemach niektóre aplikacje mogą nie działać poprawnie jeśli nie zostaną uruchomione z prawami administratora. Ale można zrobić tak aby wymusić prawa administratora na konkretnych programach w systemie Windows. Dodatkowo ten sposób to pomysł na usuwanie komunikatu o prawach administratora, który jest irytujący.

Jeżeli posiadasz Windows 7 to ten pomysł szczególnie Ci się może przydać. Oczywiście nie rozwiąże to wszystkich problemów ale od czegoś trzeba zacząć. Poza tym, jeżeli chcesz poznać inne ciekawe rzeczy na temat systemów operacyjnych i ogólnie komputerów to zapraszam do mojego profilu. Nadawanie praw administratora to tylko jedno z wielu rozwiązań jakie możesz zastosować w swoim systemie operacyjnym Windows. A jeśli interesujesz się mocno komputerami i usprawnieniami jakie możesz u siebie wprowadzić to moje filmy powinny Ci się spodobać. Zapraszam serdecznie i już niedługo pojawią się kolejne produkcje, także związane z komputerami w szerokim tego słowa znaczeniu. 

Składniki:

  • Windows 7
  • Mózg (Żartowałem)
  • Nożyczki i klej (Serio)

Do poradnika Jak uruchamiać aplikacje z prawami administratora w Windows 7 przypisano następujące tagi:

windows 7 uprawnienia administratora uac prawa administratora prawa administratora windows 7 usuwanie komunikatu o prawach administratora

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak uruchamiać aplikacje z prawami administratora w Windows 7 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...