Jak umieszczać i udostępniać pliki w Dropbox'ie

Poradnik dodany przez: Makabros
29075 0

Poradnik dla osób, które nie znają się zbyt dobrze na komputerach i na różnych możliwościach jakie daje internet i przesyłanie plików. I nie chodzi tutaj o osoby młodsze ale własnie o starszych, którzy nie wychowali się w dobie komputerów i internetu i musza nadrabiać zaległości technologiczne. W tym filmie przesyłanie plików i udostępnianie plików znajomym lub innym osobom. Sposób na to jak przesłać komuś duży plik jest prosty. Jeżeli nie ma możliwości przesłania pliku za pomocą maila, to wykorzystaj do tego celu usługę Dropbox. Polega to na umieszczaniu plików w chmurze, dzięki czemu łatwo wasi znajomi będą mogli je pobrać. Krok po kroku jest tutaj wszystko wyjaśnione i pokazane. 

Udostępnianie plików znajomym jest proste i nie musicie się martwić, że niepożądane osoby je zobaczą. Nie nagrywajcie na płyty CD lub DVD rzeczy które możecie przesłać za pomocą internetu. Szkoda czasu i pieniędzy na zakup płyt. Zobaczcie jak przesłać komuś duży plik i zacznijcie korzystać z takich usług jak Dropbox.

Do poradnika Jak umieszczać i udostępniać pliki w Dropbox'ie przypisano następujące tagi:

dropbox udostępnianie plików przesyłanie plików pliki w chmurze jak przesłać komuś duży plik udostępnianie plików znajomym

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak umieszczać i udostępniać pliki w Dropbox'ie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...