Jak ulepszyć telefon z Androidem - triki Android #1

Poradnik dodany przez: gombiak
14517 0

Gry i programy na telefon są bardzo popularne, nie tylko u nas, ale i na całym świecie. Dzięki nim wszystkie triki z telefonem są dużo łatwiejsze i przyjemniejsze. Triki z androidem są naprawdę spoko, szczególnie przyjemne i efektowne są te, które ukryte mamy głęboko w systemie.

Jeśli nie wiesz jak sprawdzić wersję androida na telefonie to mam coś dla Ciebie, nie dość, że pokaże Ci się symbol oprogramowania, to jeszcze uruchomisz mini gierkę. W nowszych wersjach systemu działa to bez problemu. Android i poradniki do tego systemu to rzecz tak naprawdę nierozerwalna. Można go modyfikować na wiele sposobów, dlatego też zapraszam Was do oglądania kolejnych filmików, a także do zabawy ze swoim telefonem :).

Pozdrawiam i zachęcam Was do udostępniania, a także do komentowania.

Trick 1 - Wersja Systemu Taki trick głównie do szpanowania :D

Nie zapomnij zostawić lajka i pozytywnego komentarza :) Jeśli chcesz możesz mnie zasubskrybować Klikaj "Lubię To" : https://www.facebook.com/SlicieKicie?ref=ts&fref=ts Narka!

Do poradnika Jak ulepszyć telefon z Androidem - triki Android #1 przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon android poradniki triki z telefonem triki z androidem triki i sztuczki z androidem jak sprawdzić wersję androida na telefonie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ulepszyć telefon z Androidem - triki Android #1 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...