Jak ulepszyć CS 1.6 - więcej fps, celownik awp, usuwanie lagów

Poradnik dodany przez: LinuxOS
46341 0

Counter Strike nadal popularny i ciągle dochodzą nowi gracze. Ten poradnik nie jest tylko dla nich, bo przecież takie rzeczy jak zwiększenie liczby fps w grze, czy celownik w awp albo chociażby w sumie chyba najważniejsze, czyli usuwanie lagów w CS to rzeczy którymi powinien zainteresować się każdy, kto jeszcze nie poznał odpowiednich komend dotyczących powyższych możliwości.

Przede wszystkim lagi w Counter Strike. Tak, lagi są chyba czynnikiem który wyzwala w graczach największą złość i agresję. Z dużymi lagami nie da się grać, nawet jak jesteś dobrym graczem. Usuwanie lagów w CS i ich zmniejszenie możemy osiągnąć także przez specjalną komendę. Ale to już w filmie.

Generalnie rzecz ujmując, poznacie dziś komendy Counter Strike, dzięki którym ulepszycie swoją grę i na pewno lepiej i przyjemniej będzie się grało. Co prawda przedstawione komendy nie spowodują, że staniecie się rasowymi wyjadaczami ale na pewno ułatwią wam kilka rzeczy a tym już warto się zainteresować. Wpadajcie i oglądajcie

Składniki:

  • Celownik do awp i scouta:
  • http://www55.zippyshare.com/v/17040930/file.html

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ulepszyć CS 1.6 - więcej fps, celownik awp, usuwanie lagów skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...