Jak ułatwić sobie życie – 6 trików ze smartfonem

Poradnik dodany przez: Cress6
9998 0

Trudno dzisiaj wyobrazić sobie życie bez telefonu, służącego do sprawdzania bieżących informacji o świecie, kontrolowania wiadomości na skrzynce pocztowej czy też zajmowania czasu w trakcie czekania na przystanku autobusowym. Do każdej z tych czynności smartfon okazuje się niezbędny i wyjątkowo potrzebny w obecnych czasach. Dlatego też warto dowiedzieć się, jak w kilku prostych krokach możemy stworzyć fajne gadżety i wykorzystać pomocne lifehacki do usprawnienia pracy z urządzeniem.
Teraz telefony komórkowe posiadają wiele dodatkowych funkcji, łącznie z możliwością ściągania pożytecznych aplikacji mobilnych, płacenia bezgotówkowo czy słuchania muzyki. Zawarte na filmiku porady sprawiają, że będziemy w stanie wykonać domowej roboty głośnik, drewniane etui z patyczków po lodach, przyssawkę pomagającą postawić smartfon na płaskiej powierzchni czy też interaktywny długopis, dzięki któremu będziemy w stanie pracować na telefonie bez dotykania go.
Wszystkie te pomocne life hacks, które zostały zaprezentowane na wideo będą bardzo ciekawymi projektami do wykonania w domu i spożytkowania wolnego czasu. Jeżeli lubimy majsterkować ten DIY będzie dla nas dobrą inspiracją.
Dowiemy się, jak z kilku prostych materiałów dookoła nas przygotować lifehacki, a jednocześnie jak lepiej wykorzystać potencjał naszego telefonu. Zyskamy nie tylko fajne gadżety, ale też ciekawe rozwiązania problemów, na rozwiązanie których próżno szukaliśmy satysfakcjonujące nas porady. Dlatego też warto się nim zapoznać i sprawdzić, czy nie będzie tutaj czegoś również dla nas, jako amatorów i profesjonalistów domowego majsterkowania

 

Do poradnika Jak ułatwić sobie życie – 6 trików ze smartfonem przypisano następujące tagi:

porady smartfon diy telefony komórkowe life hacks lifehacki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak ułatwić sobie życie – 6 trików ze smartfonem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...