Jak udostępnić pliki w sieci lokalnej

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Udostępnianie plików
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 16.07.2015 / 20:00
  • Odsłony: 6 797
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

artur.lebioda

W dobie internetu udostępnianie plików to norma. Jednak spore ich rozmiary utrudniają przesyłanie plików między komputerami. Gmail ma ograniczenia, trzeba korzystać z dysków internetowych, bądź z pendriwów, jeśli mowa o przenoszeniu plików pomiędzy domowymi komputerami. Jest to dość czasochłonne, przez to praca, którą chcemy wykonać trawa o niebo dłużej niż powinna.

Jeżeli jednak mamy naszym domu kilka komputerów podłączonych do jednej sieci to możemy całkiem ciekawie sobie z tym poradzić.

Pliki w sieci lokalnej może przekazywać za jej pomocą. Udostępnianie plików sieci lokalnej, to rozwiązanie, które stosują wielkie korporacje, czy nawet mniejsze firmy. Wyobrażacie sobie bieganie z pamięcią po wielkim wieżowcu? A jeszcze lepiej szukanie, kto go teraz ma? :D

Dlatego udostępnianie plików sieci lokalnej to taka wygodna i fajna sprawa. Mamy jeden folder, do którego wrzucamy pliki i gotowe. Nie potrzebujemy tak na prawdę nic więcej.

W dzisiejszym filmie pokażę jak wykorzystać własną sieć lokalną. Konfiguracja nie jest trudna, więc powinniście sobie bezproblemowo poradzić.

Kategoria: Pobieranie plików i filmów > Udostępnianie plików

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udostępnić pliki w sieci lokalnej skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków