Jak udostępnić internet z komórki innym urządzeniom

Poradnik dodany przez: AnFe 23 Feb, 2014 - Sieci
53766 0

Jak używać internetu z telefonu komórkowego z systemem Android na naszym zwykłym komputerze. Przepis na to jest w sumie bardzo prosty. Internet z komórki na komputerze to rzecz która zapewne kiedyś wam się przyda. A jeżeli macie nielimitowane łącze internetowe w komórce to raczej koniecznie zobaczcie jak wykorzystać takie łącze na swoim komputerze lub laptopie. 

Używanie internetu z komórki na komputerze jest wygodne i każdy może stworzyć sobie taką sieć. Udostępnianie internetu jest możliwe dlatego, że nasza komórkę zamieniamy w router, który rozprowadzi internet dalej. Proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie.

Tylko uważajcie jeżeli wasza taryfa internetowa w komórce jest opłacana za pomocą pakietów. surfując po necie na kompie łatwo się zapomnieć i limit przekroczony będzie. Używanie internetu z komórki na komputerze przy limitach proponuję wykorzystywać w awaryjnych przypadkach. I pamiętajcie, filmiki na YouTube pożerają najwięcej części "zapasu internetu" jaki macie w swojej taryfie.

 

 

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak udostępnić internet z komórki innym urządzeniom przypisano następujące tagi:

sieci udostępnianie internetu internet z komórki używanie internetu z komórki na komputerze internet z komórki na komputerze używanie internetu z komórki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak udostępnić internet z komórki innym urządzeniom skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...