Jak tworzyć partycje na dysku twardym w Windows 10

Poradnik dodany przez: POLSKIL
147880 0

Komputer towarzyszy nam praktycznie w każdym momencie naszej egzystencji. Telefony, laptopy, a także inne sprzęty to po prostu coś czego nie możemy pominąć w codziennym życiu.

Wirtualne systemy, to coś czego prosty użytkownik nie będzie potrzebował, ale warto wiedzieć, że coś takiego jest i da się zrobić. 

Poradniki komputerowe powstają jak grzyby po deszczu, ale część z nich nie mówi o takich rzeczach jak tworzenie partycji. Poradniki windows 10 mają to do siebie, że jest to nowy system, więc użytkownicy się dopiero go uczą. Fajnie więc poznać funkcje jakie w nim się znajdują. Dziele dysku w Windows 10 nie powinno przysporzyć kłopotu żadnemu z Was, ale macie tutaj ode mnie filmik :).

Może to zachęci Was do dalszej zabawy z Windows 10. Partycje, to tak naprawdę podstawowa konfiguracja systemu, więc powinniście ją poznać. Oczywiście wszystko róbcie z głową, bo mimo iz jest to prosta czynność, to można coś zepsuć.

Chcesz więcej poradników - zapraszam na mój kanał yt:

https://www.youtube.com/channel/UCAZMQNJGnrX0uhz9rEzp1wA/feed

Składniki:

  • Chcesz więcej poradników - zapraszam na mój kanał yt:
  • https://www.youtube.com/channel/UCAZMQNJGnrX0uhz9rEzp1wA/feed

Do poradnika Jak tworzyć partycje na dysku twardym w Windows 10 przypisano następujące tagi:

wirtualne systemy poradniki komputerowe tworzenie partycji poradniki windows 10 windows 10 partycje dzielenie dysku w windows 10

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć partycje na dysku twardym w Windows 10 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...