Jak tworzyć i instalować własne motywy do Chrome

Poradnik dodany przez: JamJestJay
20326 0

Tworzenie motywów do przeglądarki to dla niektórych na pewno bardzo fajna sprawa i super możliwość. Co prawda w przeglądarce Chrome motywów, które możemy wybrać jest mnóstwo i jeszcze więcej ale jak to czasem bywa, nie ma to jak spersonalizowany motyw do Chrome. Posiadając taką przeglądarkę być może zastanawiałeś się jaki by tutaj motyw sobie załadować lub stworzyć. Zobacz jak wygląda własny motyw do Chrome, jak go stworzyć, zainstalować i dodać do swojej przeglądarki. Na co trzeba zwrócić uwagę i w jakim programie można to zrobić aby nie było to trudne. 

A co może być Twoim własnym motywem do Chrome? Cokolwiek tylko chcesz. Zdjęcie z dysku, grafika z neta, tapeta na pulpit  ... cokolwiek Ci się podoba. Samo tworzenie motywów do przeglądarki nie będzie jakimś dużym problemem. Uwierzcie, że najwięcej czasu zajmie wam wybór tego, co ma być ustawione jako motyw do Chrome. W końcu zwykły wygląd przeglądarki raczej szybko może się znudzić. Sprawdźcie i sami stwórzcie motyw do przeglądarki.

Do poradnika Jak tworzyć i instalować własne motywy do Chrome przypisano następujące tagi:

przeglądarki i dodatki motywy do chrome własne motywy do chrome tworzenie motywów do przeglądarki chrome motywy dodawanie motywów do przeglądarki chrome

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć i instalować własne motywy do Chrome skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...