Jak tworzyć i edytować mapy w Farming Simulator 2015 cz. 2

Poradnik dodany przez: alien1987
25695 0

Czołem Ls-owi Maniacy. Dziś zapraszam wszystkich na poradnik w którym dodamy znany wszystkim mod: Manure mod - GuleMist mod. A pisząc prościej, jest to mod obornika i wapna a do tego dodamy krowy razem z pastwiskiem. Jest to druga część związana z tworzeniem map w Farming Simulator. Jeżeli nie oglądaliście pierwszego odcinka z tej serii to zapraszam na mój profil. 

Edycja map w Farming Simulator czy też ich tworzenie i budowanie od podstaw wymaga kilku modyfikacji i tak jak w tym filmie zobaczycie dokładnie co zrobić.

Wszystko macie dokładnie wyjaśnione i jeżeli interesuje was ulepszanie i budowanie własnej mapy w FS to oglądajcie. Obornik, gnojówka, wapno, krowy i pastwisko to temat tego co dziś będziecie mogli zrobić na mapie. To co potrzebne do wykonania rzeczy podanych w filmie jest w składnikach. 

Dodatkowo odpowiem tez na pytania związane z mapą podaną w pierwszym filmie i o sposobie zrobienia dołków i zagłębień na mapie. Zapraszam do oglądania i do tworzenia map w Farming Simulator.

Składniki:

  • Oczywiście pliki potrzebne do pracy z poradnikiem znajdziemy tu:
  • Paczka : http://uploaded.net/file/soq1xdyh
  • Mapa : http://uploaded.net/file/so2uheod
  • Lub też dla opornych mapa z dodatkami z poradnika :
  • http://uploaded.net/file/8ix10fji

Do poradnika Jak tworzyć i edytować mapy w Farming Simulator 2015 cz. 2 przypisano następujące tagi:

tworzenie gier tworzenie map w farming simulator edycja map w farming simulator farming simulator mapy własna mapa w fs manure mod

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć i edytować mapy w Farming Simulator 2015 cz. 2 skomentowało 2 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...