Jak tworzyć animacje na stronie www bez HTML #3

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
7882 0

Trzecia część poradnika, jak tworzyć efektowne animacje na stronach WWW pokazuje, w jaki sposób pracować z gotowym szablonem. Poprzez nanoszenie na niego modyfikacji, można wykreować nowy szablon zgodnie z naszymi bieżącymi potrzebami. Przesuwanie z dołu, z góry, zmiana stanu po najechaniu na element kursorem oraz wiele innych opcji dostępna jest w programie Xara Web Designer, który oferuje pomoc projektantom, którzy nie znają albo nie potrzebują kodu HTML znacznie obciążającego proces wczytywania strony nadmierną ilością poleceń.
Dzięki temu prostemu narzędziu tworzenie stron i blogów staje się dużo prostsze i przystępniejsze. Nie musimy się obawiać również, że nie będzie on wyświetlał opcji dla konkretnej przeglądarki czy też że czas wczytywania całego kodu się opóźni. Ten DIY jest świetną pomocą dla wszystkich, którzy myślą o stworzeniu witryny z prawdziwego zdarzenia. Również profesjonalni projektanci znajdą w tym programie Xara Web Desinger coś dla siebie.
W tym wypadku HTML nie jest konieczny, ponieważ wszystko załatwiane jest poprzez odpowiednie panele albo też konkretne funkcje wbudowane w program. Pozostaje tylko zapoznanie się z nimi, a nasza strona internetowa nabierze odpowiednich rumieńców i profesjonalnego charakteru. Wystarczy tylko poświęcić chwilę, zapoznać się z powyższych wideo i oswoić z nowym środowiskiem programistycznym.
Niezależnie też od poziomu naszej wiedzy, jeżeli znamy podstawy obsługi dowolnego programu graficznego operującego warstwami, będziemy w stanie intuicyjnie zrozumieć działanie tego programu, nawet bez niezbędnego doświadczenia albo konkretnego kursu pomagającemu nam oswoić się z pracą nad projektem wykonanym w Xara Wed Designer.

Generowanie przykładowego tekstu:
Lorem ipsum https://pl.wikipedia.org/wiki/Lorem_ipsum 

Do poradnika Jak tworzyć animacje na stronie www bez HTML #3 przypisano następujące tagi:

html tworzenie stron i blogów diy strona internetowa xara web designer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć animacje na stronie www bez HTML #3 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...