Jak tworzyć animacje na stronie bez HTML #2

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
9049 0

Filmik ten jest drugą częścią poradnika o tym, jak tworzyć animacje na stronach WWW bez użycia różnego rodzaju kody, a jedynie poprzez przypisywanie odpowiednich wartości do gotowych ustawień. Jeżeli nie znamy tajników kodu HTML, nie sprawia to, że nie możemy stworzyć ciekawej i efektownej witryny. Wystarczy, że użyjemy odpowiednie narzędzie, a nasza strona internetowanie wiele będzie się różniła od podstawowej wersji wykonanej przed profesjonalistę.
Ten DIY w kilku prostych krokach pokazuje nam, jak wykreować przycisk, który podskakuje, gdy najedzie się na niego kursorem. Jest to bardzo efektowna funkcja, która ożywia całą stronę. Za sprawą jednego narzędzia tworzenie stron i blogów przestanie być uciążliwe, a stanie się zabawą. Można dzięki temu dodawać różnorodne elementy, nadawać im kształt, jakiego potrzebujemy, oraz formę, która będzie przykuwała uwagę. Prosty DIY z szerokim komentarzem słownym pomaga nam uchwycić sedno całego procesu, a następnie samodzielnie eksperymentować, wiedząc, jakie są dostępne funkcje i co można zrobić dzięki takiemu programowi.
Jeżeli do tej pory naszą największą przeszkodą był brak znajomości kodu HTML z całą pewnością teraz już nie znajdziemy żadnych wymówek, aby zaprojektować i stworzyć naszą własną stronę internetową, która będzie przyciągała odwiedzających, a zamieszczone na niej animacje będą imponowały swoją pomysłowością i wyczuciem, które zarezerwowane jest dla bardziej zaawansowanych projektów profesjonalnych programistów. Warto więc poświęcić nieco czasu i zapoznać się z tym filmikiem, żeby można było szybko przejść od teorii do praktyki.

https://www.magix.com/pl/web/xara-web-designer/

Kursy STRONY INTERNETOWE:
https://www.youtube.com/playlist?list=PL07TSwd5SmKbg8zrM3fAIWAEg2VVh6SYB

Do poradnika Jak tworzyć animacje na stronie bez HTML #2 przypisano następujące tagi:

html animacje tworzenie stron i blogów diy strona internetowa

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć animacje na stronie bez HTML #2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...