Jak tworzyć animacje na stronie bez HTML #1

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tworzenie stron i blogów
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 09.07.2018 / 08:00
  • Odsłony: 2 099
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Pyrka7088

Do poradnika jak tworzyć animacje na stronie bez html #1 przypisano następujące tagi:

W obecnych czasach tworzenie stron i blogów nie tylko wyzwanie dla naszej kreatywności, ale też sprawdzian znajomości najnowszych technologii. Obecnie mamy do dyspozycji coś więcej niż jedynie standaryzowany kod HTML, który pozwala nam na stworzenie ogólnej struktury strony, która będzie interpretowana przez przeglądarki internetowe i wyświetlana w konkretnej formie. Projekty typu DIY, które pozwalają nawet amatorom na wykreowanie profesjonalnych efektów, cieszą się dużą popularnością w Internecie. Ten filmik jest doskonałym przykładem. W kilku prostych krokach omawia, w jaki sposób sprawić, aby strona internetowa nabrała nowego blasku, nawet bez użycia nieco bardziej skomplikowanego narzędzia, jakim jest kod HTML.
Możemy w ten sposób szybko i sprawnie umieścić dowolne animacje na naszej stronie, nawet jeżeli nie orientujemy się specjalnie w zawiłościach formalnych. Jeżeli tylko zależy nam na efektywności i dobrym wrażeniu, jakie ma pozostać w pamięci odwiedzających, to wideo będzie dla nas bardzo pomocne. Dlatego też tworzenie stron i blogów nie stanowi takiego wyzwania technicznego, ile wyzwanie projektanckie. Jak umieścić tak wiele elementów i nie stworzyć czegoś mało czytelnego. Niemniej, jeżeli jest to nasz pierwsza czy druga strona internetowa z pewnością szukamy niezbędnego doświadczenia, a jeżeli to już któraś z kolei, poznanie nowych rozwiązań może się okazać dla nas bardzo pomocne.
Warto więc zapoznać się z takim projektem typu DIY i czerpać z niego wszystko, co możliwe bez narażania się na niepotrzebne koszty i wydatki – kursy HTML dzisiaj są powszechne, ale te dobre nadal sporo kosztują.

Generowanie przykładowego tekstu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Lorem_ipsum  

  • SKŁADNIKI

  • Gdzie kupicie: https://www.magix.com/pl/web/xara-web-designer/
  • Kursy STRONY INTERNETOWE: https://www.youtube.com/playlist?list=PL07TSwd5SmKbg8zrM3fAIWAEg2VVh6SYB

Kategoria: Internet > Tworzenie stron i blogów

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak tworzyć animacje na stronie bez HTML #1 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków