Jak szybko zrobić czas w powietrzu w Need For Speed World

Poradnik dodany przez: juventus911
12210 0

Triki Need For Speed World pozwalają na wiele rzeczy ale trzeba wiedzieć co i jak wykorzystać w grze. Nie chodzi tylko o kody, bo coraz częściej zamiast kodów możemy osiągać różne rzeczy za pomocą błędów w grze, tzw. glitchy i bugów. Jeżeli grasz w Need For Speed World, kody na pewno się przydają. No chyba, że nie jesteś fanem kodów i innych ułatwień. Mimo wszystko warto zobaczyć ten pomysł na wykonanie osiągnięcia związanego z czasem w powietrzu w NFS. Cały sposób, metoda osiągnięcia tego to taki hack, który wykorzystuje niedoskonałości gry. A każda gra ma jakieś błędy i nie ma od tej reguły wyjątków. 

Czas w powietrzu w NFS bardzo łatwo jest zrobić jeżeli wykorzystacie ten pomysł. Jest to swego rodzaju takie trochę oszukiwanie ale to już każdy sam zdecyduje, czy chce skorzystać z tego czy nie. Tak czy inaczej sposób na czas w powietrzu w NFS jest bardzo sprytny i przebiegły i z samej ciekawości można zobaczyć na czym to wszystko polega. Zapraszam do filmu i do innych trików i hacków w grze.

Do poradnika Jak szybko zrobić czas w powietrzu w Need For Speed World przypisano następujące tagi:

gry komputerowe need for speed world poradniki triki need for speed world czas w powietrzu w nfs need for speed world kody need for speed world hack

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko zrobić czas w powietrzu w Need For Speed World skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...