Jak szybko stworzyć poradnik tekstowy z ilustracjami

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Przydatne programy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 28.08.2014 / 14:51
  • Odsłony: 7 879
  • Ocena: 2.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Growlithe

Do poradnika jak szybko stworzyć poradnik tekstowy z ilustracjami przypisano następujące tagi:

Zapewne każdy kto tworzył poradniki tekstowe wie, ile jest z tym zabawy. Po prostu człowiekowi się odechciewa wszystkiego. Ale dzięki prostemu narzędziu jakie znajdziemy w ciekawych aplikacjach Windows 8 i w innych systemach z rodziny Windows, można znacznie szybciej, lepiej i dużo bardziej estetycznie przygotować poradnik tekstowy z ilustracjami. Wszystko idzie w stronę automatyzacji i ułatwiania sobie pracy, więc taka aplikacja prędzej czy później i tak musiał się pojawić :)

Jeżeli chcesz stworzyć poradnik tekstowy lub coś na kształt prezentacji z ilustracjami to zapomnij o mozolnej pracy na jaką jesteś podświadomie przygotowany. Zadanie, które masz przed sobą będzie proste w wykonaniu. Też zajmie czas ale to będzie dużo mniej czasu i też efekt będzie znacznie lepszy. A to wszystko dzięki darmowej aplikacji, którą znajdziesz w swoim systemie Windows 8 i w innych, nowszych systemach Windows

Pisanie poradników tekstowych nigdy jeszcze nie było tak proste a na pewno kolejne wersje aplikacji jeszcze bardziej uproszczą nam pracę. Zobaczcie jak to wygląda i jak działa ta aplikacja.

Kategoria: Przydatne programy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szybko stworzyć poradnik tekstowy z ilustracjami skomentowało 1 osób.

Pozostało 1500 znaków