Jak szabrować u sąsiada w Farmville 2

Poradnik dodany przez: scanman
44264 0

Dziś spróbujemy zrobić szaberek w grze Farmville 2. Okazuje się, że można coś zakosić sąsiadowi lub sąsiadce na farmie. Zdobywanie rzeczy w Farmville w ten sposób nie jest łatwe i też nie jest wskazane. Lepiej potraktujcie ten film bardziej jako ciekawostkę i błąd jaki jest w grze. Nie mniej jednak, sposób działa i można go samemu sprawdzić. Nie zawsze wychodzi ale jest to możliwe. Kradzież w Farmville to wykorzystanie bugu w grze, który pewnie z czasem zostanie usunięty. Jednak zanim to nastąpi to z ciekawości można sprawdzić i zobaczyć jak to działa.

Farmville na Facebooku okazuje się największą grą przeglądarkową pod względem użytkowników którzy w nią grają. Nawet jeżeli nie grasz w Farmville, to na pewno słyszeliście o tej grze. 

Ktoś może powiedzieć, że to właśnie jest Farmville Polska gdzie teraz wszyscy zaczną podkradać sobie np. zwierzątka. Tak nie będzie, ponieważ sposób zabiera trochę czasu i często kilka razy trzeba próbować zanim się uda. Ale jeżeli będziecie podejrzewać że coś za mało macie plonów i zwierząt to może ktoś własnie żeruje na wszej farmie. 

Do poradnika Jak szabrować u sąsiada w Farmville 2 przypisano następujące tagi:

gry przeglądarkowe farmville polska farmville na facebooku farmville online kradzież w farmville zdobywanie rzeczy w farmville

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak szabrować u sąsiada w Farmville 2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...