Jak stworzyć powtarzający się kształt na ścieżce w Illustratorze

Poradnik dodany przez: szeszelnik
18088 0

Tworzenie grafiki, to pasja, ale także sposób na życie. Niektórzy również mogą traktować to jako hobby i nie robić tego zarobkowo. Jedni zbierają znaczki, a inni zajmują się tworzeniem grafiki :). 

Edytowanie ścieżek w Adobe Illustrator, to podstawa, którą każdy grafik musi opanować. Nie ma opcji żeby bez tego wojować w Illustratorze, po prostu się nie da. Tworzenie tekstu na ścieżce to kolejna rzecz, której należy się wyuczyć i po prostu trzeba ją znać. To musimy znać. Nauczyliśmy się czytać i pisać, a to można powiedzieć taka sama podstawa pracy z tym programem. 

Ścieżka w Adobe Illustrator jest tak skomplikowana jak to sami ustalimy. Jeśli jesteśmy bardziej zaawansowani, to i trudniejsze projekty nie są dla nas strasze. 

Moje poradniki Adobe Illustrator mogą pomóc Wam odpowiednim ogarnięciu tego programu. 

Jak wykonać efekt powtarzającego się kształtu na ścieżce w Adobe Illustrator CS6? fb: https://www.facebook.com/klaudialeclercq instagram: https://instagram.com/klaudialeclercq blog: http://klaudialeclercq.com/

Do poradnika Jak stworzyć powtarzający się kształt na ścieżce w Illustratorze przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki ścieżka w adobe illustrator edytowanie ścieżek tworzenie tekstu na ścieżce poradniki adobe illustrator powtarzanie kształtów w illustratorze

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć powtarzający się kształt na ścieżce w Illustratorze skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...