Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #4 - edycja terenu

Poradnik dodany przez: alien1987
15383 5

W tym poradniku, który jest kolejną częścią kursu związanego z profesjonalnymi sposobami na tworzenie map do Symulatora Farmy 2013, nauczycie się dodawać jeden z ciekawszych modów jaki można wstawić do mapy. Symulator Farmy pozwala na dodanie moda o nazwie Obornik. Dzięki niemu na naszych polach w grze pojawi się oprysk gnojówki i obornika. Ale to nie wszytko co znajdziecie w tym filmie. Poradnik także pokazuje i prezentuje zarówno w teorii i praktyce różne funkcje, które odpowiadają za edycję terenu. Będziecie mogli tworzyć zagłębienia, wzniesienia, płaskie powierzchnie i wiele innych rzeczy związanych z ukształtowaniem terenu na mapach do Symulatora Farmy. No i też będzie o tym jak przenosić teren z innej mapy do naszej.

Oglądajcie, korzystajcie i twórzcie wyjątkowe i oryginalne mapy do Symulatora Farmy 2013. 

Zapraszam wszystkich do komentowania, łapkowania i subskrypcji ale przede wszystkim polecam korzystanie z moich poradników. Dla LS-owych Maniaków Alien. Pozdrawiam serdecznie.

Składniki:

  • Pliki potrzebne do poradnika :
  • http://www27.zippyshare.com/v/83966631/file.html

Do poradnika Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #4 - edycja terenu przypisano następujące tagi:

tworzenie gier symulator farmy symulator farmy edycja map symulator farmy mapy mapa do symulatora farmy tworzenie map symulator farmy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #4 - edycja terenu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...