Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #3 - Eksport i import

Poradnik dodany przez: alien1987
17292 5

Oto kolejny poradnik w którym będziesz mógł nauczyć się jak dodaje się nowe budynki do swojej mapy w grze Symulator Farmy 2013. Dodawanie nowych budynków jest możliwe dzięki opcji import w programie Giants Editor (GE). Oczywiście przy opcji import nie zapominajcie o możliwości eksportowaniu budynków. Dzięki eksportowy można wyciągać budynki z innych map i wstawiać je do swoich projektów w Symulator Farmy 2013. Mapy wasze na tym na pewno skorzystają. Dodatkowo rozwikłany zostanie problem białych budynków na waszej mapie, po ich wcześniejszym wyeksportowaniu.

Zapraszam na strony na których znajdziecie wiele różnych dodatków jakie możecie wstawić i użyć w sowich mapach w Symulator Farmy 2013:

http://mods-ls.pl/forum/index.php

http://www.modhoster.de/

Zapraszam wszystkich do komentowania, łapkowania , subskrypcji no ale przede wszystkim do korzystania z moich poradników. Sprawdźcie poprzednie moje filmy i życzę miłego budowania świetnych map do gry.

Dla LS-owych Maniaków Alien. Pozdrawiam

Do poradnika Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #3 - Eksport i import przypisano następujące tagi:

tworzenie gier giants editor tworzenie map do symulatora farmy symulator farmy 2013 nowe mapy symulator farmy symulator farmy mapy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć mapę do Symulatora Farmy 2013 #3 - Eksport i import skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...