Jak stworzyć grę typu CS GO #9b - Menadżer Broni

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tworzenie gier
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 27.01.2017 / 13:08
  • Odsłony: 2 482
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

KlivenPL

Do poradnika jak stworzyć grę typu cs go #9b - menadżer broni przypisano następujące tagi:

Siemanko! Tworzenie gier w unity 3d potrafi zabrać masę czasu i stać się prawdziwą pasję. Jeśli myślicie na tym, jak zrobić grę fps w unity 3d to dobrze trafiliście!

Witajcie w kolejnej części poradnika tworzenia gier multiplayer. Tym razem zajmujemy się taką stroną programowania gier, bez której żadna strzelanka nie ma prawa się udać - a mianowicie bronią i jej menadżerem. Na szczęście nasz program do tworzenia gier pomoże zrobić to szybko i łatwo!

Za rozrywkę komputerową ma na myśli się nienaturalne oprogramowanie stworzone i uruchamiane za pośrednictwem peceta, konsoli,  telefonu czy innych kieszonkowych narzędzi, służące do zabawy, a czasem także nauki. W zależności od gatunku uciechy przed graczem wznoszone są różne wyzwania m.in. w grach logicznych gracz musi logicznie myśleć, aby przejść do kolejnych etapów, w grach zręcznościowych powinno się mieć giętkie palce i szybko reagować na to co dzieje się na ekranie, natomiast zabawach z gatunku Fps chodzi głównie o zniszczenie wszelkiego co się rusza, w tym miejscu też przydaje się refleks. Rozwój technologii umożliwił samodzielne tworzenie niesamowitych gier, mimo nieznajomości programowania. Dziś pokażemy Wam, jak je zrobić w Unity 3d. Bronie są niezwykle ważne w takiej rozrywce, pozwalają na zadawanie obrażeń, a bez tego trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek strzelankę, prrrawda?;) Dziś pokażemy Ci jak zrobić narzędzie, dzięki którym gracz będzie mógł zarządzać posiadanymi broniami, czyli menedżer broni.

Subskrybuj!

http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

  • SKŁADNIKI

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Kategoria: Gry > Tworzenie gier

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #9b - Menadżer Broni skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków