Jak stworzyć grę typu CS GO #9a - Dane Broni

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Tworzenie gier
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 26.01.2017 / 20:00
  • Odsłony: 2 684
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

KlivenPL

Do poradnika jak stworzyć grę typu cs go #9a - dane broni przypisano następujące tagi:

Siemanko! Tworzenie gier w unity 3d to ciekawa pasja. Jeśli myślicie na tym, jak zrobić grę fps w unity 3d to oglądajcie!

Witajcie w kolejnej części poradnika tworzenia gier multiplayer. Tym razem zajmiemy się tak ważną częścią każdej strzelanki, jaką jest broń. Postęp w technologii sprawia, że gry stają się coraz bardziej zbliżone do rzeczywistości, jakość graficzna zmienia się z miesiąca na miesiąc i rendery terenów, postaci oraz przedmiotów stają się znacznie lepsze i trudniejsze do odróżnienia od rzeczywistości. Dlatego też warto zadbać, aby używana w naszej strzelance grze unity 3d broń również wiernie przypominała prawdziwe karabiny, pistolety czy noże. Oczywiście jeśli tylko chcecie, bo możecie również stać się kreacjonistami i stworzyć w grze własny, odjechany świat, w którym np. nóż jest bardziej skuteczny od armaty, czy karabinu. My pokazujemy Ci, jak zrobić grę w unity 3d natomiast to, jak wykorzystasz tą wiedzę zależy już tylko od Ciebie. To Twoja gra multiplayer i to Ty jako jedyny decydujesz co się w niej znajdzie i jak będzie działać. Oczywiście warto opierać się na doświadczeniu innych oraz opiniach i przyzwyczajeniach graczy - w końcu to Oni będą spędzać godziny nad rozgrywką (jeżeli oczywiście Ci się uda i Twoja produkcja odniesie sukces). 

Dzięki za oglądanie naszego tutoriala dotyczącego tworzenia gier. Serdecznie zapraszamy Cię do sprawdzenia poprzednich poradników oraz obserwowania naszego kanału, gdzie systematycznie będą pojawiać się kolejne odcinki. Do zobaczenia!

Subskrybuj! http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

  • SKŁADNIKI

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Kategoria: Gry > Tworzenie gier

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #9a - Dane Broni skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków