Jak stworzyć grę typu CS GO #7 - Strzelanie

Poradnik dodany przez: KlivenPL
9381 0

Siemanko! Jeśli z nami wciąż jesteście, to zapewne spodobał Wam się program do tworzenia gier unity3d.

Dziś mamy dla Was kolejną część naszego tutotiala, w którym tym razem pokażemy Wam jak stworzyć własną  grę, a konkretniej system strzelania w niej.

Jeśli zastanawiasz się, jak zrobić grę to zapraszamy do śledzenia naszych filmów! To ogromna masa frajdy dla każdego fana strzelanek multiplayer!

Dlaczego akurat do tworzenia gier wybrać strzelankę? Gry FPS są obecnie jednymi z najpopularniejszych na rynku gier. Ich odbiorcami są zarówno młodzi gracze jak i stare pokolenie graczy pamiętające jeszcze takie gry jak Doom I czy Quake I. W grach FPS gracze wcielają się w wirtualną postać widzą wirtualny świat jej oczami. Gry FPS często dzieli się na taktyczne, gdzie liczy się przede wszystkim planowanie każdego ruchu oraz zręcznościowe gdzie taktyka nie ma znaczenia liczy się szybkie i celne strzelanie w celu jak najszybszej eksterminacji kolejnych fal wrogów, doskonałym przykładem takiej gry jest Serious Sam, gdzie przeciwnicy w niektórych momentach aż zalewają monitor. Według opinii wielu graczy gry FPS to przede wszystkim tryb wieloosobowy gdzie gra sprawia największą przyjemność, a tryb dla pojedynczego gracza to jedynie rodzaj treningu. Niewątpliwie gry FPS potrafią przyciągnąć gracza do monitora na długie godziny, ale należy pamiętać, żeby zachować umiar, bo gry mimo, że są najpopularniejszym źródłem rozrywki potrafią też zaszkodzić – doprowadzić do uzależnienia od gier.

Subskrybuj!  http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage  http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

Bardzo proszę o wzajemne respektowanie komentarzy.

Składniki:

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Do poradnika Jak stworzyć grę typu CS GO #7 - Strzelanie przypisano następujące tagi:

unity3d tworzenie gier program do tworzenia gier jak zrobić grę jak stworzyć własną grę strzelanki multiplayer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #7 - Strzelanie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...