Jak stworzyć grę typu CS GO #5a - Prefab gracza

Poradnik dodany przez: KlivenPL
6692 0

Siemanko! Skoro  tutaj trafiliście, to zapewne zastanawiacie się, jak zrobić grę w unity 3d?

Świetnie się składa, bo nie ma nic prostszego! Zobaczcie kolejną część, w której pokażę Wam, jak zrobić prefab gracza w strzelance multiplayer.

Zebrane dziś tutoriale unity 3d przeprowadzą każdego, kto chce tworzyć gry przez ten proces, który nie jest tak skomplikowany jak się wydaje. Tym razem zabraliśmy się za prefab gracza.

Pewnego dnia w całym internecie zrobiło się głośno, gdy pewien człowiek sprzedał nóż do gry za ogromną sumę 23 tysięcy dolarów. Wówczas nasunęło się pytanie, czy można grając zarobić? Powstały wtedy pierwsze strony do obstawiania wirtualnych przedmiotów. Po osiągnięciu ustalonej sumy system losował osobę, która zgarniała całą pulę. Oczywiście największe szanse miał ten co postawił najwięcej. Takich serwisów cały czas przybywa. Innym ciekawym, bardzo popularnym, ale ryzykownym sposobem jest "betowanie" meczy profesjonalnych drużyn. Wybieramy drużynę na, którą stawiamy określoną sumę i jeżeli to ona pokona przciwników, my otrzymujemy jakąś sumę. Takie rozwiązanie może przynieść ogromne zyski. Jeszcze innym sposobem może być zwyczajna gra. Raz na tydzień grając mecz na oficjalnych serwerach otrzymujemy "drop", czyli losowy skin. Nie ma ograniczeń jaki to będzie. Jest mała szansa, że poleci nam coś drogiego i ciekawego. Dlatego właśnie warto stworzyć własną grę! Dzięki dodatkom w wersjach premium uda Ci się nieźle zarobić. Życzymy powodzenia!;)

Subskrybuj!
http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

Składniki:

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Do poradnika Jak stworzyć grę typu CS GO #5a - Prefab gracza przypisano następujące tagi:

tworzenie gier programowanie gier jak zrobić grę w unity 3d prefab gracza unity 3d poradnik strzelanki multiplayer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #5a - Prefab gracza skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...