Jak stworzyć grę typu CS GO #4 - Mapa i spawny

Poradnik dodany przez: KlivenPL
6807 0

Cześć i czołem! Interesuje Was tworzenie oraz programowanie gier? Świetnie trafiliście! Tym razem na tapecie mamy gry podobne do CS (Counter Strike), a dzisiejszy poradnik dotyczący programowania gier poświęcimy skomplikowanemu i jakże ważnemu zagadnieniu, związanemu z tworzeniem całego świata, w którym toczyć się będzie nasza produkcja, czyli wykonywaniu map.

Nasze tutoriale unity 3d pomogą Ci w szybki i sprawny sposób samodzielnie tworzyć gry. Dziś zajmiemy się jednym z ważnych etapów w całej machinie produkcji. Co pomaga nam bez błędów poruszać się po świecie i właściwie tworzy nam cały nasz świat? Tak, dobrze zgadliście! Dziś zajmiemy się tworzeniem map do gier i podpowiemy skąd brać mapy. Oglądajcie!

Zastanawiasz się, skąd wziąć mapy podczas tworzenia gier w unity 3d? To proste, sporą ich część możesz bezproblemowo znaleźć w internecie. Ba, nawet poświęciliśmy temu zagadnieniu cały film!!! :) Jeśli jesteście zainteresowani tą tematyką, to serdecznie zapraszamy Was do jego obejrzenia, a także do subskrybowania całego naszego kanału, na którym znajdziecie znacznie więcej ciekawych filmów dotyczących tutoriali unity 3d, a także innych zagadnień związanych z samodzielnym tworzeniem gier i ich modyfikacjom w domowym zaciszu. Dzięki za oglądanie i do zobaczenia w kolejnych produkcjach z naszym udziałem!!! Życzymy Ci sporo samozaparcia i sukcesów we własnych produkcjach gamingowych, trzymaj się!;)

SKĄD BRAĆ MAPY:

https://www.youtube.com/watch?v=iatx7OB4iEw

Subskrybuj!

http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

Składniki:

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Do poradnika Jak stworzyć grę typu CS GO #4 - Mapa i spawny przypisano następujące tagi:

tworzenie gier programowanie gier tworzenie gier w unity 3d tutoriale unity 3d tworzenie map do gier gry podobne do cs

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #4 - Mapa i spawny skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...