Jak stworzyć grę typu CS GO #12 - Model Broni

Poradnik dodany przez: KlivenPL
7157 0

Gry to jedna z najpopularniejszych metod spędzania wolnego czasu, zwłaszcza u osób młodszych dorastających w dobie gier wideo. Różne gatunki gier sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Obecnie najpopularniejsze są gry FPS, ale nie każdy musi je lubić, innemu graczowi mogą bardziej podobać się gry z gatunku RTS, zręcznościowe lub przygodowe. Każda gra ma swoją kategorię wiekową i swojego odbiorcę. Mamy gry dla dzieci, dorosłych, przeznaczone bardziej dla dziewcząt lub bardziej dla chłopców czy gry dla każdego. Wiadomo, że krwawe strzelanki, gdzie chodzi o anihilacje wszystkiego co się rusza są przeznaczone dla dorosłych, natomiast dla dzieci bardziej odpowiednie są gry logiczne, gdzie za pomocą zabawy zdobywają nową wiedzę. Na każdej grze widnieje informacja od ilu lat powinno się w nią grać choć wiadomo, że nie jest to przestrzegane. Gry to potężny rynek bez którego wielu młodych ludzi wręcz nie wyobraża sobie spędzania wolnego czasu. Oczywiście gry to świetna rozrywka, ale trzeba zachować w niej umiar, aby rozrywka nie przerodziła się w uzależnienie.

Czy są tutaj fani tworzenia własnych gier? Jeśli nawet trafiłeś na ten film przypadkiem to zobacz, co Ci szkodzi? A może odkryjesz w sobie nową pasję?;) Witajcie w kolejnym naszym filmie z serii „Zróbmy własną grę typu Counter Strike: Global Offensive” czyli grę multiplayer typu fps (first person shoot).

W tym odcinku programowania gier multiplayer powracamy do poruszanej już wcześniej tematyki broni. Przy tworzeniu gry fps w końcu trudno poradzić sobie bez tego dość istotnego etapu. ;)

Subskrybuj!

http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

Składniki:

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Do poradnika Jak stworzyć grę typu CS GO #12 - Model Broni przypisano następujące tagi:

unity3d tworzenie gier programowanie gier stworzenie własnej gry gry multiplayer własna gra fps

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #12 - Model Broni skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...