Jak stworzyć grę typu CS GO #10b - System Broni cz. 2

Poradnik dodany przez: KlivenPL
7654 0

Cześć! Tworzenie gier w unity 3d prowadzimy już od jakiegoś czasu, jeśli doszedłeś do tego etapu, to pewnie już wiesz, jak zrobić gry fpp na słaby komputer! Witajcie w kolejnej części naszej serii! Nie ważne czy korzystamy z trybu pojedyńczego, czy turniejowego. Przejdźmy do trybu turniejowego. Jest to dominujący tryb, w którym możemy zdobywać rangi wygrywając mecze. Mecz składa się z 30 rund każda po 2 min. Są dwoje drużyny składające się z 5 osób. Jedna z drużyn to antyterroryści druga zaś terroryści a.runda kończy się:podczas gdy terroryści podłożą bombę i Ona wybuchnie,kiedy antyterroryści rozbroją bobę, gdy grupa zabije wszystkich przeciwników. Gra kończy się jak jedna z drużyn będzie miała 16 wygranych rund.Może zdarzyć się także, iż dojdzie aż do remisu 15:15.

W poprzednich odcinkach poruszaliśmy temat tworzenia broni i jej menedżera, dziś pokażemy Wam drugą część poradnika, w którym opisujemy system broni w unity 3d tak, aby stworzyć własną grę typu strzelanka. Programowanie gier nie jest wcale tak skomplikowane, jak Ci się wydaje. Sam możesz stworzyć swoją własną grę fps („first person shoot”, czyli w wolnym tłumaczeniu „widok z pierwszej perspektywy”) i być panem świata w niej przedstawionego, a więc BOGIEM. Kusząca perspektywa, prawda? A więc do dzieła. Sprawdź nasze tutoriale, bo powstało już kilkanaście filmów, a także czekaj na kolejne części, które będą pojawiać się co jakiś czas na naszym kanale. Dzięki za oglądanie!!!;)

Subskrybuj!
http://www.YouTube.pl/KlivenPL

Jeśli film podobał ci się, możesz również polubić:

Facebook FanPage:

http://www.FaceBook.pl/KlivenPL

Składniki:

  • Unity3D: http://Unity3D.com/

Do poradnika Jak stworzyć grę typu CS GO #10b - System Broni cz. 2 przypisano następujące tagi:

tworzenie gier programowanie gier tworzenie gier w unity3d system broni w unity3d gry fpp na słaby komputer własna gra fps

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grę typu CS GO #10b - System Broni cz. 2 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...