Jak stworzyć grafikę w stylu Galaxy Art

Poradnik dodany przez: OazaOgnia
13820 5

Ten tutorial pokaże wam jeden ze sposobów na wykonanie grafiki w stylu galaxy art. Jest to coś podobnego jak tworzą uliczni malarze za pomocą farb w spreju. Różnica jest taka, że zrobimy to komputerowo za pomocą programu Adobe Photoshop. Możliwości jest mnóstwo i tą samą techniką możemy za każdy razem tworzyć grafikę różną, która będzie inaczej wyglądać.

Tworzenie grafiki w Photoshopie której głównym motywem przewodnim jest galaxy art, czyli planety, kosmos i gwiazdy to dość prosta rzecz i już kilka funkcji i opcji wystarczy aby stworzyć coś naprawdę fajnego. 

Na początku poradnika macie efekt końcowy, czyli efekt do którego będziemy dążyć w tym tutorialu. Tworzenie planety, tworzenie planet, księżyców, gwiazd itd. to proste rzeczy i wystarczy raz wykonać coś takiego aby potem samemu wymyślać podobne projekty w programie Photoshop. Poradniki na ten temat pewnie są w necie ale to już musicie poszukać na własną rękę. Jeśli wam się spodoba temat to szukając w necie znajdziecie pewnie kolejne ciekawe projekty.

 

Składniki:

  • Materiały potrzebne przy pracy na poradniku:
  • http://speedy.sh/z6uGF/galaxy.rar

Do poradnika Jak stworzyć grafikę w stylu Galaxy Art przypisano następujące tagi:

tworzenie grafiki photoshop tutoriale photoshop poradniki galaxy art tworzenie grafiki w photoshopie tworzenie planety

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć grafikę w stylu Galaxy Art skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...