Jak stworzyć efekt padającego światła w Photoshop

Poradnik dodany przez: edugrafia
59192 5

W tym poradniku poznacie jeden ze sposobów stworzenia efektu padającego światła. Dokładniej mówiąc będzie to praca na zdjęciu nocnym w którym wykonamy manipulację światła padającego z latarni. 

Praca ze światłem, oświetlanie zdjęcia i tworzenie efektów świetlnych, promieni, blasków, poprawiania cieni oraz inne manipulacje związane ze światłem to szeroki zakres tematyczny w Photoshopie. Jednym z takich poradników w których podejmujemy zagadnienie związane ze światłem jest właśnie ten film.

Edycja zdjęć Photoshop to ogromnie szerokie pojęcie, którego nie można ująć w kilku poradnikach. Jednak możemy podzielić to zagadnienie na różne części. Światło, promienie światła i wszystko co związane z tym zagadnieniem to rzeczy które warto poznać ponieważ, nie ukrywajmy, zrobienie idealnego zdjęcia, dobrze doświetlonego jest ogromnie trudne. Bez obróbki cyfrowej ciężko otrzymać zadowalający efekt, nie mówiąc już o manipulacjach pozwalających na tworzenie ze zdjęć fantastycznych obrazów i grafik.

Do poradnika Jak stworzyć efekt padającego światła w Photoshop przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć edycja zdjęć photoshop światło photoshop zdjęcia edycja padające światło promienie światła oświetlanie zdjęcia

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć efekt padającego światła w Photoshop skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...