Jak stworzyć ciekawy plakat w Photoshopie - efekt przenikania

Poradnik dodany przez: trocki55
12562 0

Aby nasza manipulacja obrazem była skuteczna i wiarygodna, powinniśmy posiąść odpowiednie umiejętność. Sama wiedza jest jednak niewystarczająca, dlatego też powinniśmy również zadbać o dobry sprzęt. Photoshop to narzędzie, które polecane jest przez grafików zawodowych i amatorów. Można na nim wykonać niemal każdy projekt. Choć obsługa wymaga pewnej wiedzy, to jednak rezultaty i sama obróbka zdjęć robią wrażenie.
Jeżeli nie mamy pieniędzy na wersję pełną, możemy na początku skorzystać z darmowej, jednocześnie zapisać się na kurs grafiki komputerowej. Możemy także samodzielnie znaleźć taki w Internecie całkowicie za darmo. W erze, gdzie dzielenie się wiedzą jest nie tylko modne, ale też propagowane przez najlepszych specjalistów, amatorzy i początkujący mogą bardzo skorzystać. Dzięki temu tworzenie grafiki staje się łatwiejsze i przyjemniejsza, a co najważniejsze mniej kosztuje. Wykonamy proste i bardziej skomplikowane plakaty na ścianę z efektem przenikania. Zmontujemy kolarz z zdjęć czy wykonamy łączenie zdjęć w całość. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą poznane techniki i przygotować innowacyjny projekt.
Dzięki Internetowi wykonamy udany fotomontaż nie wydają złotówki (przynajmniej przez okres obowiązywania wersji testowej). Dlatego też, jeżeli chcemy w przyszłości wybrać się kurs grafiki komputerowej może spróbować już teraz sprawdzić, czy to zawód dla nas. Bez ponoszenia kosztów i w domowych warunkach. Nie narazi nas to na niepowodzenie, na które wydamy pieniądze ani rozczarowanie, kiedy po ukończeniu kursu zorientujemy się, że praktycznie niczego nas on nie nauczył. Taką wiedzę możemy pozyskać samodzielnie - wystarczy nam do tego jedynie Internet i trochę wolnego czasu. 

Do poradnika Jak stworzyć ciekawy plakat w Photoshopie - efekt przenikania przypisano następujące tagi:

photoshop fotomontaż obróbka zdjęć tworzenie grafiki łączenie zdjęć kurs grafiki komputerowej plakaty na ścianę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć ciekawy plakat w Photoshopie - efekt przenikania skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...