Jak stworzyć bootowalny pendrive z systemem Windows

Poradnik dodany przez: pomocnymisiek
40430 5

W tym poradniku pokażę wam sposób stworzenia bootowalnego pendrive'a z systemem operacyjnym Windows 7. Stworzenie czegoś takiego nie jest trudnym zadaniem a instalacja systemu z pendrive odbywa się praktycznie tak samo jak instalacja systemu operacyjnego Windows 7 z płyty instalacyjnej. 

Pendrive z systemem z pewnością będzie mocno przydatny w przypadku komputerów które nie posiadają napędu na płyty. Ale nie tylko. Nie ukrywajmy, że płyty Cd czy DVD powoli już coraz mniej są przez nas używane. Większość danych przesyłamy na nośnikach danych albo wirtualnie przez sieć. Poza tym, bootowalny nośnik danych z systemem Windows 7 warto posiadać w razie awarii systemu. 

Windows 7 na pendrive świetnie się sprawdza dlatego każdy z was kto jest zainteresowany tym pomysłem niech zobaczy poradnik w którym krok po kroku będzie pokazany sposób wykonania takiego pendrive'a z systemem.

Proszę o łapki w górę oraz o subskrybowanie mojego kanału. 

Składniki:

  • LINK DO PROGRAMU ULTRAISO:
  • http://www.dobreprogramy.pl/UltraISO
  • Program
  • Windows
  • 16548.html

Do poradnika Jak stworzyć bootowalny pendrive z systemem Windows przypisano następujące tagi:

windows 7 bootowalny pendrive pendrive z systemem instalacja systemu z pendrive windows 7 na pendrive bootowalny nośnik danych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć bootowalny pendrive z systemem Windows skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...