Jak stworzyć banner internetowy do swojej strony

Poradnik dodany przez: DamianNk
11805 5

Drugi tutorial z serii projektowania stron. W tym filmie stworzymy banner na stronę internetową. Jeżeli nie chcesz płacić za stronę internetową a darmowe strony internetowe nie wyglądają tak jakbyś chciał, to pozostaje samemu zacząć działać. Jak zrobić stronę internetową? Czy jest to trudne? To zależy. Mając pod ręką odpowiednie programy i poradniki nie powinno to być mega skomplikowane. 

Zobacz jak można wykonać banner internetowy, jakich programów użyć i co można zrobić w relatywnie krótkim czasie. Oczywiście zagłębiając się w temat i poświęcając takiemu bannerowi więcej czasu na pewno otrzymasz jeszcze lepsze efekty. Tworzenie stron internetowych zawsze oprócz wiedzy wymaga czasu i ... pomysłu. W końcu banner będziemy robić na przykładzie już gotowych obrazów i tylko od Ciebie zależy jakie grafiki, czy tez zdjęcia Ty wybierzesz do swojego projektu. Techniki zawarte i przedstawione tutaj na pewno będą przydatne.

Zapraszam do tego poradnika jak i do innych moich filmów na tym profilu. 

Film znajduje się w:

Do poradnika Jak stworzyć banner internetowy do swojej strony przypisano następujące tagi:

tworzenie stron i blogów darmowe strony internetowe jak zrobić stronę internetową banner flash darmowa strona internetowa tworzenie stron internetowych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak stworzyć banner internetowy do swojej strony skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...