Jak strzelać rzuty wolne w FIFA 14

Poradnik dodany przez: juventus911
21027 0

Witam wszystkich fanów i graczy FIFA 14. W tym poradniku coś odnośnie zdobywania bramek w grze z różnych pozycji na boisku. A dokładniej chodzi o strzelanie rzutów wolnych. Co prawda nie ma jednego stuprocentowego sposobu na zdobycie bramki w grze ze strzału z rzutu wolnego w FIFA 14, ale jest sposób dzięki któremu zawsze będziemy trafiać w światło bramki co daje nam duże szanse na gola. Bardzo często się udaje trafić w siatkę za pomocą tego triku, sposoby, tej metody. Nie jest to żadne oszustwo ani nic takiego w grze FIFA 14. Rzuty wolne po prostu wykonujemy w tym przypadku z premedytacją, wykorzystując mechanikę gry i w pewnym stopniu jej powtarzalność. 

Strzelanie rzutów wolnych to stały element gry, z którego każdy gracz często korzysta. Warto go jak najlepiej wykorzystać i zmaksymalizować nasze szanse na brameczkę. Zobacz jak wygląda strzelanie rzutów wolnych w grze FIFA 14. Poradniki tego pokroju dadzą Ci wiedzę, która umożliwia przewagę na boisku. I to nie ważne czy grasz z komputerem, czy z innym graczem.

Do poradnika Jak strzelać rzuty wolne w FIFA 14 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe strzelanie rzutów wolnych rzuty wolne w fifa zdobywanie bramek w grze fifa 14 rzuty wolne fifa 14 poradniki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak strzelać rzuty wolne w FIFA 14 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...