Jak sterować komputerem za pomocą głosu

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
21852 0

Dziś portal bez-problemu.pl zaprezentuje wam bardzo ciekawy program, który warto sprawdzić. Jest to bezsprzecznie wyjątkowa rzecz, gdyż testowany program, czyli Spikit służy do rozpoznawania głosów co za tym idzie, dzięki temu programowi będziemy mogli sterować komputerem wydając mu polecenia głosowe. 

Kiedyś takie rzeczy tylko w filmach występowały a teraz każdy może coś takiego u siebie zainstalować, skonfigurować i ustawić własne komendy głosowe. Sterowanie głosem w Windows 7 czy w innym systemie operacyjnym to nie tylko ciekawostka i chwilowa zabawa z głosem i komendami. Wykorzystując odpowiednio możliwości programu Spikit można znacznie usprawnić swoją pracę i uprzyjemnić korzystanie z komputera. Mniej klikania więcej mówienia :)

Komputer sterowany głosem oczywiście nie może być w całości kontrolowany tylko i wyłącznie za pomocą komend dźwiękowych, jednak bardzo wiele rzeczy można pod takie rozwiązanie skonfigurować.

Więcej o programie dowiesz się na stronie Spikit: http://www.spikit.pl

Do poradnika Jak sterować komputerem za pomocą głosu przypisano następujące tagi:

alternatywne sterowanie sterowanie komputerem sterowanie głosem spikit sterowanie głosem windows 7 komputer sterowany głosem

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sterować komputerem za pomocą głosu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...