Jak spolszczyć GTA V i jak dodać swoją muzykę

Poradnik dodany przez: gombiak
37498 0

Witam Wszystkich bardzo serdecznie, ciepło i "gejmerowo".  W tym odcinku będzie coś dla fanów GTA V. Spolszczenie do gry dla tych, którzy chcą mieć polską wersję językową lub po prostu mają problem z angielskim. No nie każdy musi znać ten język (choć powinien). Trochę też szkoda, że jest wiele gier do których w ogóle nie robi się spolszczenia ale co zrobić. Trochę w tym temacie przez producentów gier jesteśmy pomijani. Oby to się zmieniło w przyszłości.

Ale oprócz spolszczenia do GTA V będzie też sposób na dodanie muzyki do GTA V. Ten pomysł co prawda pewnie już sporo osób zna ale jeśli jeszcze nie wiesz jak to zrobić to po prostu zapoznaj się z tym filmikiem. Spolszczenie do GTA V będzie bez instalacji więc dosyć prosty patent do zrobienia przez każdego.

Polska wersja GTA V to fajna rzecz i co prawda sposób na spolszczenie do GTA V jest sprawdzony to zawsze coś może się wywalić. Ale nie martwcie się, bo pamiętajcie, że jeśli jakieś kłopoty albo trudności będziecie mieli to piszcie w komentarzach. 

Do poradnika Jak spolszczyć GTA V i jak dodać swoją muzykę przypisano następujące tagi:

gry komputerowe gta v spolszczenie dodawanie muzyki do gta v gta v własna muzyka polska wersja gta v spolszczenie do gta v

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak spolszczyć GTA V i jak dodać swoją muzykę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...