Jak sparować tablet z PC i zagrać na tablecie w Hearthstone

Poradnik dodany przez: FleczerPL
44788 0

W tym poradniku pokazuję jak sparować tablet z PC i jak zagrać na tablecie w grę  Hearthstone. 

Zapewne wielu z was miało ochotę i myślało o tym aby zagrać sobie na tablecie w grę z PC. Okazuje się, że można to zrobić i wszystko co potrzebne aby to wykonać zobaczycie w tym poradniku. Uruchamianie gier na tablecie to fakt i czynność którą wykona każdy, kto posiada komputer i tablet. Teraz sami będziecie mogli sprawdzić jak będzie wyglądać gra w Hearthstone na waszym tablecie i to jeszcze nawet przed samą premierą na urządzenia z Androidem.

Metoda parowania urządzeń, czyli łączenia urządzeń a dokładniej w tym przypadku tableta i komputera jest ciekawą opcją i ciekawym pomysłem dla osób które posiadają takie sprzęty. Gry z PC na tablecie będą mogły działać dzięki aplikacji Splashtop 2, którą trzeba zainstalować na tablecie. Ale spokojnie, w poradniku wszystko jest podane krok po kroku więc jeżeli też chciałbyś sparować tablet i komputer to po prostu oglądaj i wykonuj podane w filmie czynności. .

Składniki:

  • internet
  • tablet
  • komputer
  • android
  • splashtop 2

Do poradnika Jak sparować tablet z PC i zagrać na tablecie w Hearthstone przypisano następujące tagi:

przydatne programy parowanie urządzeń łączenie urządzeń połączenie tableta i komputera gry z pc na tablecie uruchamianie gier na tablecie gry komputerowe tablet splashtop

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sparować tablet z PC i zagrać na tablecie w Hearthstone skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...