Jak sparować Pokemon GO plus z telefonem

Poradnik dodany przez: pkmngo
23375 0

Siemanko!

Kojarzycie bajkę z dzieciństwa POKEMONY? Jeśli nie, to trudno, nie wiecie nawet co tracicie, wbrew pozorom nie była to taka zwyczajna bajeczka, miała w sobie coś, co sprawiało, że nie chcieliśmy odchodzić od telewizorów, a na kolejny odcinek czekało się z zapartym tchem. Dlatego właściciele marki postanowili wraz z producentami gier zagrać na naszych uczuciach i wypuścili całkiem niedawno twór o nazwie Pokemon GO! Niby nic takiego, bo przecież co jakiś czas pojawia się tytuł, który miał kiedyś swoje odzwierciedlenie w telewizji.

Po premierze gry Twórcy otwierali oczy ze zdumienia na wieść o tym, że ich tytuł po prostu robił bank... stał się jednym z najbardziej popularnych, jak nie najpopularniejszym programem w appstorach, ludzie ściągali Pokemony na potęgę... POKEMON GO stał się hitem naszych czasów. Ludzi na nowo odkrywali zabawy na dworze... łapiąc wirtualne stworki. W Japonii są specjalne taksówki, które znają najbardziej popularne i najczęstsze miejsca występowania różnorodnych i rzadkich Pokemonów. 

Tłumy, które wędrowały po ulicach stały się w pewnym momencie niebezpieczne dla innych użytkowników dróg, ale szał trwał nadal, więc powstała opaska o nazwie Pokemon GO PLUS, która ma nam ułatwić bieganie za naszymi ukochanymi wirtualnymi zwierzakami. 

Mój film pokazuje w jaki sposób sparować opaskę Pokemon GO Plus z telefonami z systemem Android oraz iOS. 

Tutaj taki apel ode mnie, są to fajne gry na komórkę, ale zachowajcie umiar w tym całym szaleństwie... nie sprawiajcie wrażenia opętanych i oderwanych od rzeczywistości, czasami warto wylogować się go życia i odstawić na chwilę telefon. 

Składniki:

  • Pokemon GO Plus
  • Aplikacja Pokemon GO

Do poradnika Jak sparować Pokemon GO plus z telefonem przypisano następujące tagi:

pokemony gry i programy na telefon zabawy na dworze pokemon go pokemon go plus fajne gry na komórkę

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sparować Pokemon GO plus z telefonem skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...