Jak sortować po liście niestandardowej w Excelu

Poradnik dodany przez: Excel-i-Adam
16336 0

Standardowo Microsoft Excel sortuje dane od najmniejszych do największych wartości lub też od A do Z. To są domyślne tryby sortowania i ewentualnie jeśli jest taka potrzeba to można to zamienić, czyli sortować dane w arkuszu kalkulacyjnym od największych do najmniejszych lub od Z do A. Ale to nie wszystko. W końcu program Excel jest bardzo rozbudowany więc jest jeszcze inna opcja związana z sortowaniem danych. W arkuszu kalkulacyjnym znajdziecie coś takiego jak sortowanie po liście niestandardowej. aby w ogóle się do tego zabrać, trzeba wiedzieć gdzie jest ta opcja i przede wszystkim jak ja ustawić. Ten poradnik właśnie to pokazuje.  

Lista niestandardowa w Excel przydaje się do nieszablonowych arkuszy z przeróżnymi danymi. W trakcie tego poradnika na pewno sami znajdziecie przykłady do czego taka opcja wam się przyda. Sortowanie w Excelu teraz będzie możliwe z praktycznie każdą zawartością dokumentu. zobacz jak to wszystko wygląda i jak podejść do ustawiania listy niestandardowej w programie.

Do poradnika Jak sortować po liście niestandardowej w Excelu przypisano następujące tagi:

excel sortowanie w excelu lista niestandardowa microsoft excel sortowanie sortowanie danych w arkuszu kalkulacyjnym lista niestandardowa excel

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sortować po liście niestandardowej w Excelu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...