Jak słuchać muzyki ze Spotify online bez reklam i za darmo

Poradnik dodany przez: spock
18903 0

Kiedyś, aby legalnie posłuchać muzyki w dobrej jakości (względnie dobrej), trzeba było zapłacić za płytę, lub kupić utwór w sieci. Technologia jednak idzie naprzód i oto pojawiła się możliwość słuchania za darmo utworów w dobrej jakości, odnowionych cyfrowo, prosto z internetu. I nie mówię tutaj o portalu, gdzie każdy może wrzucić filmik, ale o aplikacji.

Spotify to aplikacja, którą można zainstalować zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, tablecie czy smartfonie. Jest darmowa i poza możliwością znalezienia ulubionych wykonawców czy utworów, a także układaniu własnych playlist, umożliwia podglądanie, czego też ostatnio słuchają (a nawet w tej właśnie chwili) nasi znajomi. Darmowa wersja działa wyśmienicie, ale zobowiązuje nas do wysłuchania krótkich reklam co kilka utworów. Ale przecież radio także dręczy taka przypadłość.

Dodatkowymi, przyjemnymi funkcjami jest na przykład to, że muzyką puszczoną przez komputer domowy (a zatem przez lepsze głośniki) można sterować tą samą aplikacją, zainstalowaną na smartfonie (działa wtedy jak pilot). Można także kawałek, którego słuchamy po drodze do domu w telefonie, dokończyć już z innego urządzenia.

Wersja pełna poza tym, że nie posiada to sposób na to, jak wyłączyć reklamy na spotify pozwala jeszcze na używanie szeregu funkcji, w tym odtwarzanie utworów offline. To bardzo wygodna i dobra aplikacja muzyczna, pozwalająca odnaleźć większość utworów muzycznych i umożliwiająca słuchanie playlist, przygotowanych zgodnie z twoim gustem muzycznym przez innych użytkowników.

Jeśli jednak nie potrzebujesz takich funkcjonalności i chcesz jedynie ominąć reklamy. To mamy coś dla Ciebie! Dziś dowiesz się, jak ominąć reklamy na Spotify dzięki githubowi.

Składniki:

  • https://github.com/vincelwt/harmony/releases

Do poradnika Jak słuchać muzyki ze Spotify online bez reklam i za darmo przypisano następujące tagi:

omijanie limitów omijanie reklam spotify github jak ominąć reklamy na spotify

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak słuchać muzyki ze Spotify online bez reklam i za darmo skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...