Jak słuchać muzyki na Spotify - porady i sztuczki

Poradnik dodany przez: Grymas44
27530 4

W sieci istnieją przydatne programy, dzięki którym możemy oglądać filmy, słuchać muzyki i robić masę innych rzeczy. Dzisiaj zajmiemy się właśnie muzyką, więc pokażę Wam jak słuchać muzyki na spotify, a przy okazji dowiecie się równie o paru sztuczkach jakie możemy wykonać przy pomocy tego programu.

Ten poradnik to będzie takie małe spotify tips & tricks. Pierwszą istotną funkcją spotify jest wyszukiwanie  muzyki po artyście, tytule, albumie, a nawet po rocznikach i gatunkach. aby to osiągnąć w polu wyszukiwania należy wpisać odpowiednie komendy, o których oczywiście dowiecie się w poradniku.

Kolejne rzeczy, które można uznać za spotify porady, to sortowanie playlist, gdzie z playlisty można wybrać tylko określonego wykonawcę. /jest to ciekawa funkcja, która za pewne nie raz wykorzystacie.

O większej ilości tricków dowiecie się oglądając ten odcinek do końca. Spotify oferuje bardzo dużo i bez problemu może być głównym miejsce odtwarzania muzyki. Zachęcam do wypróbowania go na Waszych komputerach.

Do poradnika Jak słuchać muzyki na Spotify - porady i sztuczki przypisano następujące tagi:

przydatne programy spotify porady spotify sztuczki spotify tricki ukryte funkcje jak słuchać muzyki na spotify spotify tips tricks

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak słuchać muzyki na Spotify - porady i sztuczki skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...