Jak słuchać muzyki na Spotify - porady i sztuczki

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Przydatne programy
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 13.10.2013 / 20:00
  • Odsłony: 25 020
  • Ocena: 4.00
  • Głosy: 1
  •  

Poradnik dodany przez:

Grymas44

Do poradnika jak słuchać muzyki na spotify - porady i sztuczki przypisano następujące tagi:

W sieci istnieją przydatne programy, dzięki którym możemy oglądać filmy, słuchać muzyki i robić masę innych rzeczy. Dzisiaj zajmiemy się właśnie muzyką, więc pokażę Wam jak słuchać muzyki na spotify, a przy okazji dowiecie się równie o paru sztuczkach jakie możemy wykonać przy pomocy tego programu.

Ten poradnik to będzie takie małe spotify tips & tricks. Pierwszą istotną funkcją spotify jest wyszukiwanie  muzyki po artyście, tytule, albumie, a nawet po rocznikach i gatunkach. aby to osiągnąć w polu wyszukiwania należy wpisać odpowiednie komendy, o których oczywiście dowiecie się w poradniku.

Kolejne rzeczy, które można uznać za spotify porady, to sortowanie playlist, gdzie z playlisty można wybrać tylko określonego wykonawcę. /jest to ciekawa funkcja, która za pewne nie raz wykorzystacie.

O większej ilości tricków dowiecie się oglądając ten odcinek do końca. Spotify oferuje bardzo dużo i bez problemu może być głównym miejsce odtwarzania muzyki. Zachęcam do wypróbowania go na Waszych komputerach.

Kategoria: Przydatne programy

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak słuchać muzyki na Spotify - porady i sztuczki skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków