Jak skopiować kogoś playlistę z muzyką

Poradnik dodany przez: JamJestJay
18810 0

Przedstawiam sposób na to jak skopiować playlistę z Tumblr. Jeżeli znaleźliście muzykę, która wam się podoba u kogoś na Tumblr to teraz możecie mieć identyczną playlistę u siebie. Przenoszenie playlisty na Tumblr wymaga co prawda trochę kombinacji ale na podstawie tego poradnika powinniście dać radę. No pewnie nie wszyscy to ogarną, ale może uda mi się wam w przyszłości pokazać nieco szybszą i łatwiejszą metodę. Póki co, pozostaje wam ten sposób. 

Tumblr i kopiowanie muzyki to opcja której domyślnie nie ma na tym serwisie. Musimy sami wyciągnąć playlistę, która nam się podoba z kodu. Pewnie brzmi to mocno na trudną rzecz, ale spokojnie, śledźcie i wykonujcie czynności podane w filmie i powinno wam też zadziałać (o ile czego nie pomylicie). 

Zobaczcie jak wygląda kopiowanie playlisty z Tumblr i jeżeli tez macie upatrzone ciekawe playlisty na tym serwisie to działajcie i przenoście playlisty na Tumblr'a swojego. Powodzenia w kopiowaniu i przenoszeniu muzy.

Link: http://adf.ly/8946051/wikplayer

Do poradnika Jak skopiować kogoś playlistę z muzyką przypisano następujące tagi:

odtwarzacze kopiowanie playlisty kopiowanie playlisty z tumblr tumblr kopiowanie muzyki playlisty w tumblr przenoszenie playlisty na tumblr

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skopiować kogoś playlistę z muzyką skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...