Jak skopiować dysk PS4 (klonowanie dysku PS4)

Poradnik dodany przez: ADRIANxPL
37109 0

Jeżeli jesteś posiadaczem konsoli PS4 to ten poradnik musisz zobaczyć. Kopiowanie dysku PS4, czyli sposób na klonowanie dysku PS4 jest bardzo ciekawa propozycją, z której po prostu warto skorzystać w przypadku zmiany standardowego dysku na nowy o tej samej wielkości ale z szybszym SSD. Najważniejsze, to wiedza o tym, że w ogóle jest taka możliwość. Cały proces jest przedstawiony w tym poradniku a klonowanie dysku PS4 wykonamy za pomocą dwóch adapterów. 

Zgrywanie danych z dysku PS4 jest bezpieczne i nie musicie się zbytnio martwić o utratę danych. Oczywiście jeżeli nigdy wcześniej nie wykonywałeś tego typu operacji nawet na innych sprzętach, to do tematu pewnie podchodzisz jak do jeża, ale uwierz mi, że z tym poradnikiem nie masz się czego bać. 

Jeżeli chodzi o konsolę PS4, kopiowanie dysku musi odbyć się za pomocą adapterów co wiąże się z kosztami. Nie są one duże ale warto o tym pamiętać jeżeli planujecie wykonać taką operację. 

Zapraszam do poradnika jak i do innych moich filmów.

Składniki:

  • Dla ciekawych filmik gdzie znajduje się dysk i jak go wymienić:
  • http://youtu.be/htN8DLKcfG8?list=UUYNUkLNpuc3iv0RS2cVzUcg

Do poradnika Jak skopiować dysk PS4 (klonowanie dysku PS4) przypisano następujące tagi:

playstation kopiowanie dysku ps4 klonowanie dysku ps4 ps4 kopiowanie dysku ps4 klonowanie dysku zgrywanie danych z dysku ps4

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skopiować dysk PS4 (klonowanie dysku PS4) skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...