Jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w Gmail

Poradnik dodany przez: Fregata
17065 0

Gmail posiada szereg bardzo przydatnych funkcji z których warto korzystać. Aby jednak nie krążyć po omacku w zaawansowanych ustawieniach Gmail warto zobaczyć ten poradnik. Informacje i rzeczy zawarte tutaj t nie wszystko co oferuje Gmail ale od czegoś trzeba zacząć. Konfiguracja Gmail w tym wypadku to będzie zmiana języka, dodanie stopki w wiadomości, skonfigurowanie i stworzenie auto odpowiedzi oraz zmiana widoku. Dodatkowo dowiecie się w jaki sposób dodaje się kontakty do książki adresowej. 

Sprawdź zaawansowane ustawienia Gmail i ustaw swojego maila tak jak chcesz. W końcu czy to chodzi o prywatny mail czy firmowy, to konfiguracja Gmaila jest ważna. Przecież mnóstwo maili wysyłamy więc niech wszystko działa tak jak potrzebujesz. 

Poza tym stopka w wiadomości to podstawa a zarządzanie kontaktami usprawni nie tylko wysyłanie maili z komputera ale także z komórki, po synchronizacji konta Gmail. No i jeszcze jedna rzecz. Wszystkie zmienione rzeczy zawsze można przywrócić do poprzedniego stanu.

Do poradnika Jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w Gmail przypisano następujące tagi:

google konfiguracja gmail zaawansowane ustawienia gmail zarządzanie kontaktami stopka w wiadomości auto odpowiedzi gmail

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w Gmail skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...