Jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w Gmail

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Google
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 14.11.2014 / 20:00
  • Odsłony: 13 096
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Fregata

Do poradnika jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w gmail przypisano następujące tagi:

Gmail posiada szereg bardzo przydatnych funkcji z których warto korzystać. Aby jednak nie krążyć po omacku w zaawansowanych ustawieniach Gmail warto zobaczyć ten poradnik. Informacje i rzeczy zawarte tutaj t nie wszystko co oferuje Gmail ale od czegoś trzeba zacząć. Konfiguracja Gmail w tym wypadku to będzie zmiana języka, dodanie stopki w wiadomości, skonfigurowanie i stworzenie auto odpowiedzi oraz zmiana widoku. Dodatkowo dowiecie się w jaki sposób dodaje się kontakty do książki adresowej. 

Sprawdź zaawansowane ustawienia Gmail i ustaw swojego maila tak jak chcesz. W końcu czy to chodzi o prywatny mail czy firmowy, to konfiguracja Gmaila jest ważna. Przecież mnóstwo maili wysyłamy więc niech wszystko działa tak jak potrzebujesz. 

Poza tym stopka w wiadomości to podstawa a zarządzanie kontaktami usprawni nie tylko wysyłanie maili z komputera ale także z komórki, po synchronizacji konta Gmail. No i jeszcze jedna rzecz. Wszystkie zmienione rzeczy zawsze można przywrócić do poprzedniego stanu.

Kategoria: Internet > Google

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skonfigurować zaawansowane ustawienia w Gmail skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków