Jak skonfigurować nowy pasek Google

Poradnik dodany przez: Grymas44
13064 4

Nowy pasek Google i sposób na jego bardzo pomocną konfigurację i dopasowanie tego nowego wyglądu do własnych potrzeb. Jeżeli przekonałeś się do nowego paska Google i nie chcesz go zmieniać to zobacz jak wygląda konfiguracja menu Google. Jest to proste ale zamiast bawić się w konfigurację metodą prób i błędów, zobacz ten poradnik i od razu wszystko będziesz wiedział na temat możliwości jakie daje ta zmiana w przeglądarce Google. 

A jeżeli jednak mimo obejrzenia tego poradnika chciałbyś wrócić do starego wyglądu to też nie ma problemu ponieważ w jednym z poprzednich poradników na tym profilu jest wytłumaczony sposób na to aby mieć wcześniejszy wygląd paska Google. 

Powracając do nowego paska usług Google dzięki rozszerzeniu App Launcher Customizer możemy nie tylko usuwać i dodawać nowe usługi ale także dodawać własne strony które chcemy mieć pod ręką na tym pasku. Dlatego teraz już będziesz wiedział jak dodawać własne strony do paska Google i jak edytować w nim co tylko chcesz, łącznie ze zmiana kolejności

Składniki:

  • App Launcher Customizer

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak skonfigurować nowy pasek Google skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...