Jak się pozbyć efektu ducha w Sony Vegas Pro 13

Poradnik dodany przez: Pomida
6843 0

Cześć ! Witam Cię w moim kolejnym filmie. Dzisiejszy film, to nic innego jak tutorial sony vegas, czyli prezentacja obsługi niezwykle prostego programu, w którym będziemy mogli wykonać taka czynność jak usuwanie klatek, które w jakimś materiale okażą się dla nas najzwyczajniej w świecie zbędne. Sony vegas pro 13 to prosty w obsłudze programik, w którym dosłownie w kilka minut, będziecie mogli usunąć wszystko co wyda Wam się niepotrzebne. Resamplingmontaż filmów, czy też innego typu obróbka wideo to pojęcia dobrze znane temu programowi. Można tutaj modyfikować materiał na wiele różnych sposobów, wszystko w zależności od tego, czego naprawdę oczekujemy. Program ten z pewnością sprosta wielu wymaganiom, a bez większych problemów, powinniście pobrać go z sieci.
Mam ogromną nadzieję, że film, który właśnie obejrzałeś/łaś naprawdę Ci się przydał oraz przekazał dokładnie takie informacje jakich poszukiwałeś/łaś. Jeżeli tak, zachęcam Was do subskrybcji mojego kanału, tym sposobem będziecie na bieżąco z moimi filmami, a i bez najmniejszego problemu odnajdziecie nieco starsze materiały. Bez zbędnego szukania. Wygodne, prawda?
Dzielcie się także swoimi opiniami oraz spostrzeżeniami zarówno w komentarzach jak i wiadomościach prywatnych. Chętnie odpowiem także na wszelkie zadane mi pytania. Po to tutaj tak naprawdę jestem :-)
Oglądajcie, komentujcie, pytajcie, subskrybujcie i przede wszystkim, korzystajcie ze zdobytej wiedzy !
Mam nadzieję, że film Cię zaciekawił. Życze przyjemnej pracy i obyśmy zobaczyli się już wkrótce w następnym przygotowanym przeze mnie materiale !

Do poradnika Jak się pozbyć efektu ducha w Sony Vegas Pro 13 przypisano następujące tagi:

obróbka wideo montaż filmów resampling sony vegas pro 13 usuwanie klatek tutorial sony vegas

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak się pozbyć efektu ducha w Sony Vegas Pro 13 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...