Jak sformatować dysk na FAT32 pod Windowsem 7

Poradnik dodany przez: Pomida
31617 0

Domyślnie spod systemu Windows 7 nie da się sformatować dysku na system plików FAT32. Ale jak to zwykle w technologii bywa, nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko rzeczy na które trzeba poczekać. I tak po jakimś czasie od wypuszczenia systemu Windows 7 w świat, powstał też sposób na format dysku FAT32 spod tego systemu. Ale po co w ogóle robić coś takiego? Otóż niektóre sprzęty potrzebują takiego dysku z systemem plików FAT32. Przykładowo konsole takie jak Xbox 360 czy PlayStation 3.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak uruchomić dysk FAT32 na Windows 7 i jak wykonać format dysku w Windows 7 aby zmienić jego system plików to oglądajcie ten poradnik. W niecałe dwie minuty wszystkiego się dowiecie i sami będziecie mogli wykonać to co na filmie. Poradnik oczywiście dla osób, które lubią nieco pokombinować z tego typu rzeczami albo po prostu muszą zakombinować w ten sposób. FAT32 na Windows 7 to nie tylko ciekawostka komputerowa.Zresztą, kto potrzebuje takiego rozwiązania, to wie, że poradnik będzie pomocny.

Do poradnika Jak sformatować dysk na FAT32 pod Windowsem 7 przypisano następujące tagi:

systemowe format dysku fat32 dysk z systemem plików fat32 jak uruchomić dysk fat32 na windows 7 fat32 na windows 7 format dysku w windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak sformatować dysk na FAT32 pod Windowsem 7 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...