Jak robić żarty w Minecrafcie - 25 sposobów na trolowanie

Poradnik dodany przez: rafski
25814 1

Kto gra w Minecrafta to wie, że w grze można zastawiać różnego rodzaju pułapki i wredne dowcipy. Dlatego chcę wam pokazać aż 25 sposobów na trolowanie kolegi. Tak, ten jeden poradnik to cała gama lepszych i gorszych dowcipów które możemy wykonać w grze Minecraft. Nawet nie ma sensu wymieniać tutaj wszystkich kawałów po kolei bo jest ich sporo. Wiadomo, że nie każdy wam się spodoba i nie każdego użyjecie ale wśród tych 25 wrednych dowcipów każdy znajdzie dla siebie jakieś perełki. Niektóre z tych dowcipów są proste i szybkie a inne wymagają większego przygotowania. Tak czy inaczej na pewno coś znajdziesz i będziesz mógł efektownie strollować znajomego. 

Polecam każdemu kto gra ze znajomymi w Minecrafta. Tutaj są nie tylko pułapki. Tutaj macie wiele fajnych i sprytnych pomysłów na żarty. Gra Minecraft może być jeszcze zabawniejsza dzięki temu. A znajomi się nie obrażą, w końcu to tylko gra :)

Trollowanie w Minecraft zacznij już teraz, zanim inni trafią na ten filmik w sieci. Działaj i baw się dobrze

Do poradnika Jak robić żarty w Minecrafcie - 25 sposobów na trolowanie przypisano następujące tagi:

minecraft trollowanie w grze wredne dowcipy jak strollować znajomego trollowanie w minecraft gra minecraft trolowanie kolegi

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak robić żarty w Minecrafcie - 25 sposobów na trolowanie skomentowało 3 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...