Jak rapować w stylu scarlxrd

Poradnik dodany przez: Front_Uprzedzenia
8786 0

Muzyka, którą słucha młodsze pokolenie jest obecnie niezwykle popularna. Dzięki temu filmikowi dowiemy się, jak rapować w stylu scarlxrd. Prosta instrukcja, która opiera się w sporej części na zasadzie metody prób i błędów oraz dopasowania do siebie samej muzyki. Jeżeli czujemy się komfortowo w świecie rapu, produkcja muzyki nie powinna nam sprawić żadnego problemu.
Tutorial ten krok po kroku przeprowadza nas przez tajniki działania programu Autotune oraz podpowiada nam jakie ustawienia będą najlepsze na początek. Sama obróbka audio zajmuje sporo czasu, chociaż później można je – podstawy - dowolnie modyfikować według uznania, jednak warto mieć podstawę do dalszego porównywania efektów.
Jeżeli interesuje nas rap to z całą pewnością zainteresuje nas również ten filmik, ponieważ w prostych słowach opowiada o tym, jak wykonać bity w stylu scarlxrd. Nie potrzebna jest do tego żadna wcześniejsza wiedza z zakresu posługiwania się programem Autotune, jedynie wyczucie rytmu, które jest konieczne do oceny efektów pracy oraz krytyczne analizowanie, czy tworzone bity są tym, czego chcieliśmy.
Samo nagrywanie muzyki do dalszego przetwarzania to osobna kwestia, jednak czysta obróbka audio to także skomplikowane zadanie, które wymaga czasu i wielu prób nawet z drobnym modyfikowaniem materiałów źródłowego. Jeżeli więc chcemy, żeby nasz rap był dobry, spełniał naszego wymagania i opowiadał o tym, co chcemy przekazać światu, warto, żebyśmy obejrzeli to wideo i dowiedzieli się, jak wygląda obróbka audio dla amatorów i specjalistów, niezależnie od posiadanego doświadczenia nad programami do przerabiania plików audio czy tworzenia nowych bitów.

Kanał dorskiego: https://www.youtube.com/channel/UCLkgjzTNKBTwR7TcJGAvpzw

Patronite - https://patronite.pl/brudnamalpa

Insta: http://instagram.com/olesuaw 

Do poradnika Jak rapować w stylu scarlxrd przypisano następujące tagi:

nagrywanie rap obróbka audio autotune produkcja muzyki scarlxrd

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rapować w stylu scarlxrd skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...