Jak rapować w stylu 6ix9nine

Poradnik dodany przez: Front_Uprzedzenia
6075 0

Niezależnie od tego, czy szukamy czegoś do posłuchania, czy jakiegoś rodzaju myśli przekazanej przez wykonawcę, rap cieszy się duża popularnością we współczesnej kulturze popularnej. Powyższy film będzie idealnym wyborem dla osób, które lubią 6ix9nine i samodzielnie chciałby tworzyć muzykę. Omówiona została na nim podstawowa technika oraz podpowiedzi, jak dalej można przeprowadzać przeróbki. Obróbka audio nie jest zadaniem tak skomplikowanym, jak się początkowo wydaje, dlatego też polecana jest wszystkim tym, którzy lubią słuchać tego gatunku i artysty.
Sama produkcja muzyki przebiega wyjątkowo sprawnie, jeżeli znamy najważniejsze i pomocne triku ułatwiające pracę z plikiem audio. Wiedza o tym, jak działa program Autotune, okazuje się niezwykle pomocna, szczególnie w przypadku osób, które nie mają praktycznego doświadczenia w tym obszarze. Ten tutorial bardzo sprawnie przeprowadza nas przez proces, jakim jest nagrywanie. Postępujące zgodnie z pokazanymi na nim wskazówkami, jesteśmy w stanie szybko wykonać pierwsze wersje, a następnie je udoskonalać wedle uznania.
Gdy za najważniejsze zadanie postawimy sobie obróbkę audio w repertuarze naszych umiejętności, po krótkim czasie przekonamy się, że dzięki temu filmikowi i odpowiedniemu programowi jesteśmy w stanie stworzyć własną muzykę – w stylu Blacha2115 oraz innych twórców.
Ten prosty przewodnik daje nam podstawę do dalszego komponowania kawałków, które będą spełniały nasze potrzeby i pozwolą nam przerabiać i produkować muzykę, jaka najbardziej nam się podoba. Wystarczy, że poświęcimy kilka minut na zapoznanie się z działaniem Autotune na konkretnym przykładzie.

Grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/286752701692853/

Mój Patronite: https://patronite.pl/brudnamalpa 

Do poradnika Jak rapować w stylu 6ix9nine przypisano następujące tagi:

nagrywanie rap obróbka audio autotune produkcja muzyki 6ix9ine

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak rapować w stylu 6ix9nine skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...