Jak przywrócić Win7 do stanu fabrycznego i zabezpieczyć dane

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
24268 0

Windows 7 to wciąż popularny system operacyjny i wciąż powstają nowe poradniki Windows 7. W tym filmie bardzo dobry sposób na skopiowanie danych i ustawień systemu przed przywróceniem go do stanu fabrycznego. Wiadomo, że zwykle pliki i dane zapisane na dysku łatwo jest skopiować na zewnętrzny nośnik pamięci. Ale z ustawieniami? Jak wykonać zapis danych i ustawień w Windows 7 aby po reanimacji Windowsa 7 można było z powrotem mieć wszystkie ustawienia wprowadzone wcześniej? Jest na to sposób. 

Przywrócenie systemu do stanu fabrycznego nie musi oznaczać skasowania wszystkich ustawień takich jak konta użytkowników, ich dokumenty, zapisanych gier, ustawień programów. Aby to wszystko nie zostało stracone, przed reanimacją Windows 7 trzeba te wszystkie dane i ustawienia zgrać na dysk zewnętrzny. W tym celu pomoże nam systemowe narzędzie o nazwie Łatwy transfer. W poradniku zobaczycie gdzie to narzędzie się znajduje w systemie i jak z niego skorzystać. Zapis danych i ustawień w Windows 7 nie będzie już problemem.

Do poradnika Jak przywrócić Win7 do stanu fabrycznego i zabezpieczyć dane przypisano następujące tagi:

windows 7 reanimacja windows 7 skopiowanie danych i ustawień z systemu jak skopiować ustawienia systemowe zapis danych i ustawień w windows 7 poradniki windows 7

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak przywrócić Win7 do stanu fabrycznego i zabezpieczyć dane skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...